Hayatın içinden…

Anne-Çocuk, Moda, Trend

Kate Middeleton hamile kıyafetleri de şıklık temsili

Hamile giyimi giderek öne çıkan bir kavrama dönüşüyor. Kadınlar artık hamileyken de şık ve modaya uygun giyinmeyi istiyor. Diğer taraftan hamilelik döneminde pek de göze hoş gelmeyen görünümler de ortaya çıkıyor. İşte iyi örnekler bize hamile giyiminde nasıl şık olunacağına dair fikir veriyor. Bunların başında Kate Middleton geliyor.

Hamilelik dönemi kadınlar için giyim kuşam açısından en zorlu dönemlerinden biridir. Vücudunuz günden güne şekil değiştirirken elinizdeki seçeneklerde giderek azalır. Pantolonlar artık yeni bir şekil almaya başlayan vücudunuz için en zorlu parçalardır. Elbiseler en zarif seçimler denebilir. Bu konuda stil öncülüğü yapan Kate Middleton zarif hamileliğin örneği olmuş durumda.

    

Hamile ama göze batmayan stiller:

Hamile görünümünü abartılı biçimde öne çıkarmadan şık ve zarif giyinmek kolay değil. Bu konuda eskiye nazaran seçenekler artarken yine de oldukça sınırlı stiller var. Kate Middleton hem hamile hem zarif olmanın kodlarını adeta hediye ediyor yine. Prenses 3. Kez hamile. İlk aylar neredeyse hiç belli olmayan hamile prenses şimdilerde ise hala şık seçimlerle gündem de.

Kate Middeleton hamileliğin ilerleyen dönemlerinde karnını belli etmeyen kıyafetler kullanmaya özen gösterdi. Pudra tonlarda giydiği uzun davet elbisesi harika bir seçimdi.

Son zamanlarda hamileler genellikle karın bölgelerini  fazlasıyla gösteren  dar kıyafetler yazılı  bluzlar  tercih ederken prenses  aksine karnına tam oturmayan kıyafetleri genellikle de  elbiseleri  tercih ediyor. Elbise görünümlü ceketi ise yine  gündemde. Koyu  renk olduğu için de hem daha ince göstermiş hem şık.

Siz  hamileliğinizde  prensesin stilinden esinlenebilirsiniz.

Önerilen Yazılar

Yorum Yaz