Hayatın içinden…

Güzellik

Kendinize Gül Gibi Bakın

Kadınları en güzel betimleyen şey gül. Şimdiden kadın bakımında…

Kış mevsimi soğuk havalar cildimizi yoruyor ve  yıpratıyor. Bakım ürünleri içerikleriyle bu anlamda öne çıkıyor. Tamamen gül özü ürünlerden oluşan Gülsha  gece  bakım serisi ile kadın cildine gereken bakım desteğini sağlıyor.

Gülsha ile gece cilt bakım ritüeline Arındırıcı Gül Tozu’yla başlanıyor. Su ve gül tozunun köpüksü karışımıyla derinden temizlenen cilt, durulandıktan sonra, tonik olarak kullanılan gülsha Tam Gülsuyu ile Gece Gül İksiri uygulamasına hazırlanıyor. Son adımda Gülsha Gece Gül İksiri’nden birkaç damla avuç içine damlatılıyor; yağ, dairesel hareketlerle masaj yapılarak tüm yüze yediriliyor. Boyun ve dekolte bölgesine de uygulanabilen gülsha Gece Gül İksiri’nin, cildin kendini onarım sürecine destek olabilmesi için, yatmadan önce kullanılması tavsiye ediliyor.

gülsha Gece Gül İksiri (18 ml): 124 TL
(Kasım ayı boyunca özel tanıtım fiyatı 109 TL’den satışa sunuluyor.)

Gülsha hakkında

Kozmetik ve cilt bakım dünyası tarafından tercih edilen Rosa Damascena gülleri, yılda sadece 1 ay ürün veriyor. Türkiye’de yalnızca Isparta’da yüksek rakımlı bahçelerde yetişen ve 130 senedir el hasadı geleneğiyle tek tek toplanan nadide güller, gülsha’nın formülündeki sırrı oluşturuyor. Geleneksel yöntemlerle damla damla damıtılan ve limitli sayıda üretilen gülsha ürünleri, gerçek doğallığı sunuyor. Çiçeklerdeki esansiyel maddeleri en saf haliyle elde eden gülsha’da, paraben, alkol, SLS, suni boya ya da parfüm gibi maddeler bulunmuyor. gülsha ürünlerine Türkiye genelinde seçkin eczanelerde bulunan standlardan ve www.gulsha.com.tr

Önerilen Yazılar

Yorum Yaz