Hayatın içinden…

Kombinasyon, Trend

Soğuk Havalarda Ofis Şıklığı

Havalar  artık iyice  soğudu. Ofis yaşamı ise yılın en  yoğun döneminden geçiyor. Yıl yeni bir  yıla devrolurken birçok yapılacak iş  ve  toplantı var.

Bu yoğunluk ve hava muhalefetini şık bir  stile  sığdırmak her  zaman kolay değil. Ama detaylar  ve iyi fikirler  her  zaman var. Örneğin gömlekler tunik olarak kullanılacak kadar uzunlar. Zara‘dan Mango‘ya hemen  her  markada farklı  bütçelere uygun tunik  gömlekler  bulabilirsiniz. Nakışlı olanlar  ve baskılı modeller de öne çıkıyor. Yine kalem  pantolonlar  gömlekler ile oldukça uyumlu olmaya  hazır. Mantolarda ise  enerjik geometrik  desenler bulmak mümkün. Soğuk havalarda  özellikle  boynunuzu  sıcak tutmaya çalışın. Zira  boynunuz  bazen tüm vücudunuzun ısınmasına yardım eder. Zira  birçok sinir  ve  damar  boyundan  geçmektedir. Böylece ofiste  çok sıcak ortamlarda ferah dışarıda çok soğuklarda ise  sıcak ve konforlu  bir şıklık yakalamak  mümkün. Ayrıca  kürk  görünümlü  etol yakalar zengin bir  şıklık da  sunuyor.

hijab style combine

Hafta başında  sıcak  enerjik ve  ofise yakışır  bir  kombin ile  başlamak mümkün. Siz de  dolabınızı  açın  ve yapabileceklerinizi  gözden geçirin. Küçük  detayları mutlaka ekleyin. Güzel bir  etol, hoş bir  eldiven,  şık bir  şal, göz alıcı bir  çanta…

Önerilen Yazılar

Yorum Yaz