Hayatın içinden…

Moda, Trend

Uzun Kışlara Uzun Yün Eldivenler

Soğuk havaların kendini en çok hissettirdiği aylar. Kışın habercisi eldivenler de kendini güncelledi.

2016 yılında trendlerde öne çıkmaya  başlayan eldivenler. 2017 kışında yerini giderek sağlamlaştırıyor. Stiliyle öne çıkmak isteyen kadınların dikkatine. Eldivenleri  güncelleme  vakti.

Eldiven ayrıca en güzel  hediye  seçeneklerinden de  biri. Samim ve  sıcak bir  mesaj vermenin en güzel yollarından biri eldiven hediye  etmek diyebiliriz.

Bu kış özellikle  birçok marka uzun yün eldivenleriyle  podyumlara çıktı. Bu uzun eldivenler kimi  zaman parmaksız kimi zaman parmaklı. Siz hangisini isterseniz.. Parmaksız modeller  özellikle  teknoloji ile içli dışlı hanımlara  daha çok hitap ediyor. Malum akıllı telefonlarımızdan ayrılmaz çok zor.

e727a5b027625ea44837b178fbbdf4b3

Bu eldivenleri  isterseniz bohem şık bir  stil için kullanın isterseniz  daha naif kombinler için. Uzun yün eldivenleri mücevherlerle birlikte kullanmak sezonun bir diğer yükselen trendi.

Chanel uzun yük eldivenleri koleksiyona en güzel serpiştiren markalardan biri. bu looklara  bakıp kendi stilinize uygulamak mümkün. Uzun eldivenler özellikle tuvit  fakir kol ceketlerle kombinlenmiş. Prada, Oscar Dela Renta ve Nicholas K da şık sunumlar  hazırlamış.

 

 

Önerilen Yazılar

Yorum Yaz