Hayatın içinden…

Genel

Yeni trend tasarım gözlükler

Gözlükler  her  sezon değişerek geliyor. Şimdi de  biraz  nostalji ile karşımızdalar işte sezonun yeni hit lerinden özel tasarım  gözlükler. Şimdiden birçok defilede  boy  gösterdiler.

gözlükler moda  dünyasının en çok değişen parçalarından. Ayrıca stil kazanmanın tarzınızı kişisel  hale getirmenin en hızlı ve pratik yollarından biri gözlük seçiminden geçiyor. Hele de  son yıllarda  gözlüklerde  çok önemli bir tasarım  çeşitliliği söz konusu.  Lüks markalar kendi tasarımlarını sunarken çok daha butik gözlük tasarımları bizim radarımıza takıldı. Çok sevdiğimiz işler Anna Karinkarl  tasarımı olanlar.

Leopar kondurulmuş bir  güneş gözlüğü çiçeklerle  bezenmiş bir  başka  gözlük tabi ki bol bol el işçiliği ve taşların pırıltısı ekleniyor tasarımlara. Böylece  sürüden ayrılmanın haklı gururunu yaşamak mümkün. Gözlük ayrıca  kişisel stil kodlarınızı en iyi vurgulayan öğe. Dahası algınızı da  değiştirecek bir güç sağlıyor. Herkesin gözündeki marka  gözlüklerdense tasarım bilginizi konuşturacak kişisel tasarımları öneririz. Bu anlamda Türkiye’de farklı çözümler  sunan Sunglusses Karaköy’de aklınızda  bulunsun.

Önerilen Yazılar

Yorum Yaz